آشنایی با سیستم اعلان حریق سینکلن SYNCOLN

آشنایی با سیستم اعلان حریق سینکلن SYNCOLN

آشنایی با سیستم اعلان حریق سینکلن SYNCOLN

شرکت سینکلن

شرکت سینکلن یکی از کمپانی نوپا و تازه تاسیس می باشد که در کشور انگلستان در زمینه تولید محصولات اعلام حریق فعالیت خود را آغاز نموده است. شرکت سینکلن دارای نماد استاندار از اتحادیه اروپا می باشد و همینطور نمره قبولی در آزمایشات کنترل کیفیت بازار جهانی. کمپانی سینکلن با ارائه محصولات با کیفیت توانسته در مدت کوتاهی بازده بسیار مناسبی بگیرد و طرفداران زیادی در بازار بین الملل بدست بیاورد. برند Syncoln با در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود سعی در عرضه محصولات با تنوع بالا بود که در ادامه مطلب با انواع محصولات این شرکت بیشتر آشنا می شویم.

اعلام حریق سینکلن برای کاهش میزان تلفات ناشی از حوادث آتش سوزی، در کشور انگلستان به کمک مهندسان زبده اروپایی و تکنولوژی ساخت پیشرفته تولید شده است. محصولات اعلام حریق شرکت سینکلن شامل دستگاه کنترل مرکزی، دتکتور دود، دتکتورحرارتی و دتکتور ترکیبی می باشد. تمامی محصولات این کمپانی دارای  گارانتی است، در ادامه با ویژگی های بیشتر این دسته از محصولات برای خرید از شرکت مهندسی آتش مهار خلیج فارس  آشنا می شویم.

تنوع محصولات شرکت سینکلن

شرکت سینکلن با در نظر گرفتن نیاز و دسترسی بیشتر متقاضیان محصولات متنوع با ویژگی های مختلف در زمینه اعلام حریق تولید کرده که مصرف کنندگان وابسته به نیاز و اماکن مورد نظر خود محصولات سینکلن را خریداری کرده اند. برند Syncoln محصولات خود را در دو قالب متعارف (آدرس پذیر) و غیر متعارف دسته بندی کرده است و آشکار ساز هایی مانند دتکتور حریق، دتکتور حریق، آشکار ساز ترکیبی (حریق و دود) و سیستم های مرکزی که وظیفه تشخیص نهایی و جلوگیری از آژیر کاذب را بر عهده دارد تولید کرده که در ادامه با خصوصیات این محصولات آشنا می شویم.

مرکز اعلام حریق متعارف

کنترل مرکزی یکی از اساسی ترین از کالا های اعلام حریق دستگاه کنترل مرکزی می باشد که پیام خطر را از دتکتور ها دریافت کرده و پس از پردازش نهایی آژیر ها شروع به فعالیت می کنند. دستگاه های کنترل پنل متناسب با مدل و مشخصات فنی که دارند از یک تا چند زون را تحت نظر دارند و پیغام دریافت می کنند که پنل های سینکلن از 2 تا 16 زون و آشکار ساز با بسته به مدل پشتیبانی می کنند. پنل های اعلام حریق سینکلن دارای استاندار های EN54، EN72 بوده و تایید شده از آزمایشاتLPCB – EVPU است، که در صورت وجود حریق و شناسایی در صورت حضور نداشتن افراد در محیط می تواند بر روی تلفن هوشمند شما پیغام آلارم بفرستد. این محصولات از بدنه پلاستیکی با ورقه فلزی تولید شده که دارای مقاومت و طول عمر مناسبی می باشد.

                                                                                         

دتکتور دودی سینکلن

دتکتور دودی سینکلن دارای 5 سنسور پرو میکرو نسبت به دود است و حساسیت بسیار بالایی به گاز CO2 (کر بن دی اکسید)، کربن مونوکسید (CO) و تمامی گاز هایی دارد که در اثر سوختن ناقص به وجود می آید. این کالا محیطی به شعاع 10 تا 15 متر را پوشش می دهد و از بدنه ای با پلاستیک سخت تولید شده است، که در مقابل آتش سوزی مقاوم بوده، شما با خرید این کالا امنیت و آرامش خاطر را به منازل مسکونی و اداری، سوله ها و انبار های خود بیاورید. دتکتور دودی سینکلن مورد تایید سازمان استاندارد اتحادیه اروپا بوده و دارای نماد استاندارد EN54 نیز می باشد.

                                                                                                                   

دتکتور حرارتی سینکلن

آشکار ساز حریق سینکل یکی از دسته محصولات پیشرفته و کارآمد شرکت سینکلن می باشد که دارای سنسور های حساس نسبت به گاز CO2 و آتش می باشد که در صورت بروز حادثه پیغام خطر به پنل مرکزی می فرستد تا وجود حادثه در محیط را اعلام کند. دتکتور حرارتی دارای طراحی نوین اروپا از نوع دکوراتیو بوده، این کالا دارای قابلیت جدا شدن چمبر بدون جدا سازی از دتکتور است و چمبر تست پایدار، همان محفظه کنترل دما و رطوبت می باشد. دتکتور حرارتی سینکلن شامل سیم پیچی 2 میلیمتری و دمای کارکرد آن بین 10 تا 55 درجه سانتیگراد می باشد که توانایی پوشش محیط به صورت 360 درجه دارد. این محصول برای استفاده در مکان های که دارای حرارت بالا هستن مناسب می باشد مثل آشپزخانه ها.

                                                                                                                                           

                                                                                       

دتکتور ترکیبی سینکلن

یکی از مرجع ترین آشکار ساز های شرکت سینکلن، دتکتور ترکیبی می باشد که به دست مهندسان زبده شرکت syncoln ساخته شده است و دارای متقاضیان زیادی در بازار است. این کالا ترکیبی از دو دتکتور دودی و حرارتی می باشد که با تشخیص دود یا آتش پیغام خطر را به پنل مرکزی اعلام حریق سینکلن می فرستد. دتکتور ترکیبی شامل سنسور دودی و ترمیستور حرارتی است که یا یک سیگنال حرارتی، یا هر کدام به صورت مجزا به کنترل پنل برای جلوگیری از آلارم کاذب می فرستد. این کالا یک پیشنهاد عالی برای استفاده در مناطق پر خطر به حساب می آید که امنیت به اماکن شما می آورد.

 سخن آخر 

کمپانی سینکلن یکی از تولید کننده های معتبر جهانی در زمینه محصولات اعلام حریق می باشد که در چندین سال گذشته با تولید محصولات با کیفیت توانسته نام خود را به عنوان یک برند تجاری به ثبت برساند.

جهت دانلود کاتالوگ محصولات سینکلن میتوانید به اینجا مراجعه فرمایید.