راهنمای خرید دزدگیر منزل |مغازه |کارخانه

راهنمای خرید دزدگیر منزل |مغازه |کارخانه

راهنمای خرید دزدگیر منزل |مغازه |کارخانه

5 نکته ضروری که باید قبل از خرید دزدگیر منزل بدانیم

  1. نصب راحت و جابجایی راحت : قبل از خرید باید بدانید که دزدگیر که خریداری میکنید نصب راحتی دارد یا نه ؟ هزینه ی نصب آن چقدر است ؟چقدر کابل نیاز دارد اصلا نیاز به کابل دارد ؟چقدر ممکن است به بنای خانه یا مغازه آسیب بزند ؟ آیا پس از جابجایی به راحتی میتوانید آن دزدگیر را جابجا کنید ؟نصب راحت و جابجایی راحت یکی از موارد که باید در خریدتان به آن توجه کنید .
  2. قیمت دزدگیر : دزدگیر ایرانی همان کارایی دزدکیر خارجی را دارند پس بخاطر قیمت فراوان دزدگیر خارجی آنها را خریداری نکنید
  3. قابلیت ارسال پیامک و تماس با موبایل : دزدگیر سیم کارتی این مزیت را دارند که میتوانید به تلفن همراه خودتان آنها را وصل کنید
  4. امکانات دزدگیر : سنسورهای مختلفی در دزدگیر ها هست که به امنیت بهتر شما کمک میکنند اگر خواهان آنها هستید سعی کنید دستگاه مجهز به این سنسورها و یا اجهیزات همراه آن را خریداری کنید
  5. دزدگیر بیسیم نسبت به دزدگیر با سیم مزیت بیشتری دارند امکانات بهتر و باطری که تا سه تا نیاز به تعویض ندارد ولی قیمت بالاتری دارد و نصب هم دو روز کار دارد

راهنمای خرید بهترین دزدگیر منزل و اماکن چگونه دزدگیری مناسب تهیه کنیم؟

 

در حال حاظر مسئله ی تامین امنیت منزل و اماکن موضوع بسیار پر اهمیتی شده است.

برای انجام این کار بهترین روش خرید دزدگیر اماکن مناسب برای مکان مورد نظر می باشد. و مسئله ی مهمتر این است که با انواع دزدگیر و بهترین آن آشنا شویم تا دزدگیری مناسب را بتوانیم برای برقراری امنیت مکان مورد نظر خود تهیه فرماییم.

اگر هنوز برای برقراری امنیت محل زندگی خود کاری انجام نداده اید زمان آن رسیده است که یک دزدگیر مناسب منزل استفاده کنید که با اینکار احتمال دزدی از منزل را بسیار کاهش می دهید.

قبل از اینکه یک خرید دزدگیر منزل مناسب تهیه کنید بهتر است درباره ی اینکه دزدگیر منزل چیست و عملکرد آن چگونه است بهتر و بیشتر اطلاعات داشته باشید.

اگر درباره ی دزدگیر منزل اطلاعات کافی ندارید نگران نباشید ما در این مقاله به بررسی کامل، درباره ی اینکه دزدگیر چیست و چه عملکردی دارد و چه دزدگیری برای اماکن و منزل مناسب تر است، می پردازیم.

 

دزدگیر چیست؟

 

دزدگیر با به وجود آوردن صدا و زنگ زدن به شما، اطلاع می دهد که قفل مکان مورد نظر شما شکسته شده  و تخریبی ایجاد شده است.

دزدگیر به دلیل اینکه یک سیستم امنیتی ساب می شود بسیار باعث کاهش سرقت و حتی جلوگیری از آن می شود.

دزدگیرها انواع مختلفی دارند که متناسب با نیازتان می توانید هرکدام را که بخواهید تهیه فرمایید.

لازم به ذکر است که همه ی انواع دزدگیرها از یک ساختار تولید شده اند و کار همه ی آن ها اطلاع رسانی از سرقت و تخریب می باشد.

 

عملکرد دزدگیر چگونه است؟

 

دزدگیر منزل یا اماکن به گونه اس که در آن زون هایی پیش فرض وجود دارد که این زون های پیش فرض می توانند باز یا بسته باشند.

هرچه تعداد این زون ها در دزدگیر بیشتر باشد عملکرد دزدگیر بهتر می شود.

پس تفاوت بارز بین دزدگیر ها در تعداد این زون های پیش فرض می باشد.

این امر منجر به تولید انواع مختلف دزدگیر شده است.

همه ی دزدگیرها از یک تکنولوژی برای برقراری امنیت ساخته شده اند.

به دلیل راحتی کاربران برای استفاده از دزدگیر و روشن و خاموش کردن دزدگیر روش های مختلفی تعبیه شده است. شما می توانید از کلید راه دور ،سوییچ آلفا، کلید معمولی و… استفاده کنید.

برخی از دزدگیرها مجهز به تلفن کننده خودکار می باشند که در این حالت زمانی که دزدگیر احساس خطر بکند به طور خودکار با شما تماس می گیرد.

 

انواع دزدگیر منزل

 

برای اینکه بهترین دزدگیر مناسب با محل زندگی و یا مکان مورد نظر خود تهیه کنید بهتر است با انواع دزدگیر منزل آشنا شوید و از مزیت ها و معایب و امکانات هر کدام اطلاع داشته باشید.

دزدگیرهایی در بازار موجود هستند که فقط آلارم می دهند.

این دزدگیرها زمانی که احساس خط کنند با ایجاد صدا و نور به دیگران این خطر را اطلاع رسانی می کنند.

این دزدگیرها هیچ گونه تماسی نمی گیرند و فقط تولید صدا دارند.

دزدگیرهایی تولیدشده اند که این امکان را به کاربر می دهد شماره هایی را در دزدگیر ذخیره کند و دزدگیر زمان احساس خطر به صورت خودکار با این شماره ها تماس می گیرد.دزدگیرهایی ساخته شده اند که دارای سیستمی هوشمند هستند که زمان احساس خطر به وسیله ی برنامه های موجود در دزدگیر با کاربر تماس می گیرند.

 

برخی افراد با یک شکت امنیتی قرارداد می بندند که در صورت اطلاع رسانی دزدگیر از بروز حادثه ،افرادی از شرکت امنیتی به محل اعزام می شوند.

 

سخن آخر

در این مقاله از اهمیت تهیه ی دزدگیر به طور کامل صحبت کردیم.